Kapellveien Kunstgress

Kapellveien Kunstgress

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Try A
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Hasle-Løren 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Manglerud Star
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 1 - Heming Waka Waka
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 17:50 - 18:59
Kjelsås 4 - Skeid B1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 5 - Ready 7
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 3 - Forward A
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 17:50 - 18:59
Kjelsås 3 - Heming Slemdal
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Lyn 1 Hvit
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Koll 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 2 - Kolbotn A
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Ullern 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 7 - Årvoll 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 17:55 - 19:04
Kjelsås 6 - Kjelsås 3
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Skeid 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 1 - Oppegård Tigrene 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 17:50 - 18:59
Kjelsås 4 - Kjelsås 5
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 4 - Lyn Berg FC
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 3 - Ready 4
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Bygdø Monolitten
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 6 - Lille Tøyen hvit
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Sagene Striper
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 3 - Lille Tøyen hvit
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Røa
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Korsvoll Progreso
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 2 - Hasle-Løren 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 5 - Skeid 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 7 - Skeid 3
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 1 - Ullern Løvene X
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Teisen
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Vålerenga Örn
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Sagene Striper
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 1 - Kjelsås 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Ready 5
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 4 - Kjelsås 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:55 - 19:04
Kjelsås 6 - Årvoll 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Lille Tøyen
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Korsvoll Blå
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - HSIL
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:50 - 20:59
Kjelsås - Oppegård
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:40 - 19:49
Kjelsås 2 - Vålerenga DrageEnga2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:30 - 18:39
Kjelsås 3 - Grorud Blå
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 5 - Ullern 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 7 - Vålerenga Bananas
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 2 - Heming Waka Waka
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Korsvoll Rød
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 16:00 - 17:09
Kjelsås 1 - Røa Lysejordet
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 6 - Korsvoll Grønn
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 4 - Lyn Ullevål 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 2 - Oppegård Tigrene 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Heming Shadows
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Korsvoll Peñarol
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 1 - Vestre Aker Azzurro
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Årvoll Rød
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 20:15 - 21:24
Kjelsås - Lyn
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Gui
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:50 - 20:59
Kjelsås - Heming
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:40 - 19:49
Kjelsås 2 - Lyn Berg FC
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 5 - Kjelsås 6
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 7 - Lille Tøyen 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 1 - Oppegård Tigrene
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Årvoll
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - Frigg Blå
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 21:00 - 22:09
Kjelsås - Rustad
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 6 - Vålerenga Sotagutta
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Skeid 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Vålerenga Mesterne
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 1 - Ready 4
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - HSIL 3
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Lyn Ullevål 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 2 - Røa Lysejordet
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Frigg Rød
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 7 - Sagene Stjerner
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 17:55 - 19:04
Kjelsås 6 - HSIL 2
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 1 - HSIL 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 16:00 - 17:09
Kjelsås 1 - Skeid 1
$item.username   Grefsen skole 7er
  Les mer  
Powered by: Bloc